Menu Close

Šaltinėlis rūpinimąsi kitais jau skaičiuoja 25-us metus

Rūpindamiesi kitų laime, mes randame ir savąją,“ – taip skamba didžiojo filosofo Platono mintis. Tauragės vaikų globos namai „Šaltinėlis“ rūpinimąsi kitais jau skaičiuoja 25-us metus. Tai 25 atsakingo, kupino ieškojimo, kruopštaus darbo metų, atiduotų prasmingai veiklai.

Per 25 metus vaikų globos namuose įvyko nemažai pokyčių – keitėsi žmonės, aplinka, vaikai.

2018 m. sausio 26 d. dienos popietę 25-ojo gimtadienio proga į vaikų globos namus atvyko gausus būrys svečių, kurie šios gražios šventės proga sveikino įstaigos kolektyvą ir bendruomenę. Įstaigos neužmiršo aplankyti ir buvę globotiniai jau sukūrę savo šeimas. Jie visi visada labai laukiami.

Susirinkusius pasveikino LR Seimo narės padėjėja Sandra Valinčienė, savivaldybės vicemerė Virginija Eičienė, Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas, savivaldybės administracijos socialinio paramos skyriaus vedėja Ligita Rimkuvienė, savivaldybės administracijos VTAS vedėja Jolanta Skrodenienė, vyr. specialistės Ona Povilaitienė, Elena Jurgilienė, Asta Jurevičienė, Batakių evangelikų parapijos klebonas Karolis Skausmenis, Tauragės Švč. Trejybės parapijos klebonas Vytautas Gedvainis, Tauragės apskrities VPK bendruomenės pareigūnės Raimonda Žvynakienė ir Judita Sadauskytė.

Renginio metu nuostabiais šokiais ir dainomis globotiniai ir jų draugai LOTA ir DO  džiugino svečius. Po pasakiškos nuotaikos kupino įstaigos gimtadieninio reginio, vaikų pasirodymų ir šiltų padėkų, įstaigos direktorė dar kartą sveikindama su įstaigos jubiliejumi visus susirinkusius svečius ir buvusius įstaigos darbuotojus pakvietė pasivaišinti gimtadienio vaišėmis bei jubiliejiniu tortu.

Skip to content