Menu Close

Tauragės rajono savivaldybėje nuo 2023 m. rugpjūčio 1 d. startavo projektas „Pacientų pavėžėjimo paslaugos modelio sukūrimas ir išbandymas“

Tauragės rajono savivaldybėje nuo 2023 m. rugpjūčio 1 d. startavo projektas „Pacientų pavėžėjimo paslaugos modelio sukūrimas ir išbandymas“

Tauragės šeimos gerovės centras partnerio teisėmis kartu su VšĮ Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotimi ir kitais projekto partneriais iki 2024-02-28 dalyvauja pilotiniame projekte ,,Pacientų pavėžėjimo paslaugos modelio kūrimas”.

Įgyvendinant projektą Tauragės rajono savivaldybės teritoritorijoje pavėžėjimo paslaugos asmenims, yra teikiamos, tik kai vykstama į asmens sveikatos priežiūros įstaigą gauti planinių hemodializės paslaugų ir (ar) grįžtama iš jų į gyvenamąją vietą.

 

Pavėžėjimo paslaugos teikiamos tik darbo dienomis.

Paslauga – nemokama.

 

Pacientui yra sudaryta galimybė pavėžėjimo paslaugą užsakyti tiek nuotoliniu būdu (pvz., telefonu, internetu), tiek atvykus į Tauragės šeimos gerovės centrą asmeniškai, tiek ir per pacientą lydintį asmenį.

Pavėžėjimo paslaugą galima užsisakyti:

  • paskambinus į Karštąją liniją trumpuoju telefono numeriu 1808;
  • paskambinus +370 699 05286, +370 699 05286;
  • tiesiogiai atvykus į Tauragės šeimos georvės centrą, K. Donelaičio g. 21, 1 kab.,

(darbo laikas: I–IV 8.00–17.00; V 8.00–15.45; pietų pertrauka 12.00–12.45)

Kas gali užregistruoti asmenį pavėžėjimo paslaugai gauti?

 

Pavėžėjimo paslaugai gauti pacientas registruojasi pats arba jį gali užregistruoti kitas asmuo. Atšaukti registraciją pavėžėjimui gali tik pats pacientas ar teisiškai jam atstovaujantis asmuo.

 

Registruotis dėl pavėžėjimo gauti planines hemodializės paslaugas asmuo gali ne vėliau kaip prieš 2 darbo dienas iki numatyto vizito asmens sveikatos priežiūros įstaigoje.

 

Jei asmuo negali vykti užregistruotu laiku, jis privalo atšaukti pavėžėjimo paslaugą ne vėliau kaip 2 val. iki numatyto pavėžėjimo.

 

Kokių duomenų reikės atliekant registraciją pavėžėjimui:

–  gydytojo siuntimo (hemodializės paslaugoms);

–  hemodializės paslaugų registracijos tikslios datos ir laiko;

–  asmens tapatybės dokumento;

–  tikslaus gyvenamosios vietos adreso, iš kurio reikės paimti pacientą;

–  tikslaus gydymo įstaigos, kurioje asmuo gauna hemodializės paslaugą, adreso.

 

Kilus klausimams dėl pacientų pavėžėjimo paslaugos, prašome kreiptis  tel.: +370 699 05286.

Projektą „Pacientų pavėžėjimo paslaugos modelio sukūrimas ir išbandymas“ finansuoja Lietuvos Respublikos valstybė ir projekte dalyvaujančios savivaldybės.

Skip to content