Menu Close

Aptartos glaudesnio bendradarbiavimo galimybės su švietimo įstaigų socialiniais pedagogais

Kovo 15 d. Tauragės šeimos gerovės centro iniciatyva vyko atvejo vadybininkų ir Tauragės rajono švietimo įstaigų socialinių pedagogų pasitarimas – diskusija.

Atvejo vadybos tikslas – rasti geriausią problemos sprendimą būdą ir suteikti šeimai ir vaikui tokią pagalbą, kuri ne tik padėtų išspręsti vaiko ir šeimos problemas, bet sudarytų sąlygas šeimai ir vaikams patiems siekti reikiamų pokyčių, užtikrinančių vaiko saugumą, jo interesus. Kad užtikrinti visapusišką ir prevencinę pagalbą vaikui ir šeimai labai svarbu pasitelkti įvairių sričių specialistus. Efektyvus bendradarbiavimas ypatingai svarbus faktorius sprendžiant socialinę riziką patiriančių šeimų problemas, kurios dažniausiai būna kompleksinės.

Tad susitikimo metu aptartos glaudesnio socialinių pedagogų ir atvejo vadybininkų bendradarbiavimo, įsitraukimo, teikiant pagalbą vaikui ir šeimai, galimybės. Dalyviai išsakė savo mintis bei pasiūlymus, kurie padėtų efektyviau spręsti vaiko ir šeimos problemas, užtikrintų savalaikį komunikavimą tarp specialistų.

 

Dėkojame visiems dalyvavusiems už aktyvumą!

Skip to content