Menu Close

Artėja globos savaitė!

#PASIMATUOK SPARNUS

Nei vienas vaikas nėra per didelis ir niekada nėra per vėlu

Birželio 25-30 d. visoje Lietuvoje vyksta vaikų globos savaitė. Šių metų vaikų globos savaitės simbolis – sparnai – simbolizuoja ne tik skrydžio galimybę, bet ir galimybę žmogaus asmeniniam augimui. Kviečiame „pasimatuoti sparnus“ ir pagalvoti apie vaikų globą, kuri įprasmina kiekvieno gyvenimą ir augina žmogų kaip asmenybę. Taip pat kviečiame „užauginti sparnus“ vaikams, netekusiems tėvų globos.

Vaikų globos savaitės metu kiekvienoje savivaldybėje eksponuojami įvairūs sparnų objektai, šalia kurių galima nusifotografuoti, vyks įvairūs užsiėmimai, akcijos, pokalbiai.

Tauragėje birželio 26 d. 15 val. Atgimimo aikštėje vyks viešinimo akcijos „Pasimatuok sparnus“ ugdymo įstaigų pagamintų sparnų ekspozicijos atidarymas. Tikslas: atkreipti visuomenės dėmesį į globą, jos procesus, problematiką bei paskatinti žmones tapti globėjais ir atverti savo namų duris vaikams, kuriems to labai reikia. Vaikų globos savaitės metu kviečiame fotografuotis prie sparnų objekto, viešinant „Vaikai yra vaikai. Tauragės rajonas“, Tauragės šeimos gerovės centro puslapį Facebook platformoje. Taip pat kampanijos metu kviečiame naudoti grotažymes #pasimatuok sparnus, siekiant kuo didesnės sklaidos ir viešinimo.

Globos savaitės pabaigoje, birželio 29 d., visos Lietuvos globėjai, kurie jau seniai priėmė sprendimą, „auginti sparnus“ vaikams, o jų pačių sparnai pilni gerumo ir meilės, „suskris“ pailsėti ir pabendrauti su bendraminčiais į globojančių šeimų festivalį Druskininkuose. Net jei ir nesvarstote globoti, kviečiame Jus prisijungti prie mūsų didelės bendruomenės.

Kasdien Lietuvoje 6 vaikams reikalingi budintys globotojai arba globėjai.

 

Skip to content