Menu Close

Bendruomeniniuose šeimos namuose sėkmingai tęsiamas kompleksinių paslaugų teikimas šeimoms

Nuo 2018 m. Bendruomeniniai šeimos namai Tauragės rajono žmonėms žinomi kaip vieta, kurioje saugiai ir jautriai, laikantis konfidencialumo, atliepiami jų poreikiai, sprendžiamos iškilusios problemos ir iššūkiai, teikiamos kompleksinės paslaugos vaikus auginantiems tėvams, ugdomi pozityvios tėvystės įgūdžiai, stiprinamas šeimų socialinis ir psichologinis atsparumas.

2022 m. pabaigoje baigus įgyvendinti šį projektą Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2023 m. vasario 1 d. sprendimu Nr. 1 – 25, Tauragės šeimos gerovės centrui nurodyta ir toliau vykdyti Bendruomeninių šeimos namų funkcijas ir užtikrinti paslaugų tęstinumą Tauragės rajono savivaldybės gyventojams.

Norime pasidžiaugti, kad nuo 2023 m. vasario mėnesio iki kovo 31 d. psichologinę pagalbą suteikėme 54 asmenims.

Primename, kad psichologinio konsultavimo tikslas – padėti išsiaiškinti, suprasti bei spręsti asmeninius arba tarpasmeninius su psichologine savijauta ar elgesiu susijusius sunkumus.

Vienos taisyklės, kada kreiptis į psichologą, nėra.

Tad jei jaučiate, kad su savo problemomis nebepajėgiate susitvarkyti vieni ir jums reikalinga psichologinė parama ir konsultacija – kviečiame kreiptis dėl NEMOKAMOS psichologinės pagalbos į Tauragės šeimos gerovės centrą.

Psichologines konsultacijas teikia psichologės Jolita Baliutavičiutė, Jūratė Savickienė ir Tauragės šeimos gerovės centro psichologė Doloresa Sergejevienė.

 

Dėl registracijos psichologo konsultacijoms ir išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Tauragės šeimos gerovės centro Bendruomeninių šeimos namų projekto koordinatorę Odetą Petrikienę tel. +370 607 99051, el.p. bsn@tauragessgc.lt, arba atvykite adresu D. Poškos g. 26, II korpusas, II aukštas.

Skip to content