Menu Close

Tauragės šeimos gerovės centras dalyvauja socialiniame projekte „Kalėdinės vaikų svajonės“

Tauragės šeimos gerovės centro Vaiko globos ir priežiūros padalinio vaikai jau ne vienerius metus dalyvauja socialiniame projekte „Kalėdinės vaikų svajonės“!

Tai jau 13-us metus vykstantis projektas, mokantis vaikus siekti tikslų bei padedantis pildyti svajones. Projekto metu Tauragės šeimos gerovės centro vaikai piešė, lipdė, klijavo, tapė ir kitaip kūrė originalius kalėdinius atvirukus.

Šio projekto tikslas – drąsinti vaikus siekti užsibrėžtų tikslų. O pasiekti tikslą vaikai gali tik įdėdami pastangų. Už atvirukus gautos lėšos, skiriamos projekte dalyvaujantiems vaikams!

Prisidėti prie svajonės išpildymo gali kiekvienas iš mūsų!

 

Prisijunkite prie projekto, įsigykite vaikų kurtų atvirukų ir originaliai pasveikinkite savo partnerius, kolegas ar artimuosius Šv. Kalėdų proga. Informaciją, kaip įsigyti unikalių, rankų darbo atvirukų rasite nuorodoje: https://www.saugipradzia.lt/pus…/kaledines-vaiku-svajones1

 

Arba tiesiog išpildykite vaikų svajones iš karto! Visos vaikų svajonės patalpintos: https://www.saugipradzia.lt/vaiku-svajones/taurages-seimos-geroves-centras

 

Daugiau informacijos apie projektą nuorodoje:

https://www.saugipradzia.lt/pus…/kaledines-vaiku-svajones1

Skip to content