Menu Close

Tauragės šeimos gerovės centras organizavo susitikimą su kolegomis tema „Atvejo vadyba – iššūkiai ir atsakomybė“

Tauragės šeimos gerovės centras organizavo susitikimą su kolegomis tema „Atvejo vadyba – iššūkiai ir atsakomybė“

Š. m. spalio 27 d. Tauragės šeimos gerovės centre vyko centro atvejo vadybininkių susitikimas-diskusija su kolegėmis iš Šilalės rajono socialinių paslaugų namų.
Pagrindinė susitikimo tema – „Atvejo vadyba – iššūkiai ir atsakomybė“!
Sveikinimo žodį tarė centro direktorė Danguolė Račkauskienė.
Susitikimo metu gerąja patirtimi organizuojant ir koordinuojant pagalbos procesą, socialinių paslaugų teikimą šeimoms ir vaikams dalinosi centro vyr. atvejo vadybininkė Jolita Vaišvilaitė, atvejo vadybininkės Vija Kvederė, Giedrė Petrošiutė-Sadauskienė, Dalia Vaišvilienė, Jurgita Baltutienė ir Lina Kučinskienė. Kolegės iš Šilalės rajono socialinių paslaugų namų pristatė savo atstovaujamos įstaigos veiklą, kylančius sunkumus.
Dažnai atvejo vadybininko kasdienybę lydi klientų motyvacijos stoka, problemos nepripažinimas, siūlomos pagalbos nepriėmimas, atsainus požiūris. Šios ir kitos pagalbos šeimoms ir vaikams koordinavimo procese kylančios problemos, socialinių paslaugų poreikis ir plėtros galimybės, atvejo vadybininko atsakomybės ir kylantys iššūkiai, bendradarbiavimas su socialiniais darbuotojais aptarti susitikimo metu, ieškota geriausių būdų kylantiems iššūkiams įveikti.
Bendradarbiavimas – svarbus augimo ir tobulėjimo pagrindas. Džiaugiamės, kad šis susitikimas su kolegomis iš Šilalės ne pirmas, stiprinsime bendradarbiavimą ir ateityje, augsime ir tobulėsime siekdami kokybiškos pagalbos šeimoms ir vaikams.
Susitikimas užbaigtas išvyka į Tauragės krašto muziejų „Santaka“ ir pažintimi su Tauragės miestu!

           

Skip to content