Menu Close

Tauragės šeimos gerovės centro atvejo vadybininkės ir socialinės darbuotojos aplankė Tauragės rajono vaikų dienos centrus

Tauragės šeimos gerovės centro atvejo vadybininkės ir socialinės darbuotojos aplankė Tauragės rajono vaikų dienos centrus

 

Tauragės šeimos gerovės centro socialinės darbuotojos bei atvejo vadybinkės Pyragų dienos proga įgyvendino gražią idėją – pasidalinti saldumu ir pradžiuginti vaikų dienos centrų mažuosius. Su meile ir šiluma pagaminti pyragai centro darbuotojų dėka praėjusią savaitę pasiekė Tauragės vaikų dienos centrus.

Betarpiškos diskusijos prie arbatos puodelio apie socialinio darbuotojo profesiją ir atliekamus darbus vaikus įtraukė.

Ir svarbiausia – priminta, kad šios profesijos atstovų pagrindinis uždavinys – vaikų bei jų tėvų gerovės užtikrinimas.

Na, o keletas dienos centrų vaikučių Pyragų dienos proga apsilankė ir garsų bei spavų pasaulyje – centro Multisensoriniame kambaryje, kuriame susipažino su esančia įranga, 5 pagrindiniais žmogaus pojūčiais, praktinių veiklų metu aiškinosi kaip juos naudojame.

Pyragais bei žiniomis vaikų dienos centruose dalijosi atvejo vadybininkės Vija Kvederė, Giedrė Petrošiūtė-Sadauskienė, Lina Kučinskienė, Dalia Vaišvilienė, Jurgita Baltutienė, socialinės darbuotojos Sandra Antanavičienė, Akvilė Radvilienė, Vestina Petkutė, Inga Žemaitytė, Janina Barčienė, Renata Kuzmarskienė, Ilmeda Lukošienė, Asta Augaitienė.

Na, o socialinės darbuotojos Loreta Čipkienė, Neringa Kaminskienė ir Lina Maraulienė saldumu pasidalino su Skaudvilės Atvira Jaunimo Erdvė (SAJE, vadovė Agnė Gailienė) vaikais!

Vaikai didesni, bet nemažiau smalsūs ir saldumus mėgstantys.

Bendrauta ir diskutuota apie darbą socialinėje srityje, savanorystės patirtis ir galimybes, pristatytos Tauragės šeimos gerovės centro veiklos ir teikiamos paslaugos.

             

                          

 

Skip to content