Menu Close

Globos savaitė!

NEI VIENAS VAIKAS NĖRA PER DIDELIS IR NIEKADA NĖRA PER VĖLU!

Tradiciškai pirmąjį liepos savaitgalį Lietuvoje minima 𝐆𝐥𝐨𝐛𝐞̇𝐣𝐮̨ 𝐝𝐢𝐞𝐧𝐚. Jai paminėti visą savaitę, birželio 25 – 30 dienomis, Lietuvoje vyks specialūs globėjų savaitės renginiai – susitikimai, piknikai, pokalbiai su globėjais, filmų peržiūros ir kt.
Šių metų vaikų globos savaitės simbolis – sparnai, kurie simbolizuoja ne tik skrydžio galimybę, bet ir galimybę žmogaus asmeniniam augimui. Neretai kalbėdami apie asmeninį augimą sakome, kad jam/jai ,,𝐮ž𝐚𝐮𝐠𝐨 𝐬𝐩𝐚𝐫𝐧𝐚𝐢”.

Šia gražia iniciatyva vaikų globos savaitės metu Tauragės Atgimimo aikštėje kviečiame visus ,,𝐩𝐚𝐬𝐢𝐦𝐚𝐭𝐮𝐨𝐭𝐢 𝐬𝐩𝐚𝐫𝐧𝐮𝐬”, pagalvoti apie vaikų globą, kuri įprasmina kiekvieno gyvenimą ir augina žmogų kaip asmenybę. Taip pat kviečiami „𝐮ž𝐚𝐮𝐠𝐢𝐧𝐭𝐢 𝐬𝐩𝐚𝐫𝐧𝐮𝐬” vaikams netekusiems tėvų globos ir auginant vaiką (-us) globoje „𝐮ž𝐬𝐢𝐚𝐮𝐠𝐢𝐧𝐭𝐢 𝐬𝐩𝐚𝐫𝐧𝐮𝐬”.

Lietuvos Globos centrų projekto komanda/Vaikai yra vaikai, kviečia fotografuotis prie visoje Lietuvoje eksponuojamų sukurtų sparnų ir kelti nuotrauką į savo Facebook profilį prie nuotraukos pažymint #PasimatuokSparnus. Burtų keliu bus galima laimėti prizus su ,,Vaikai yra vaikai” atributika. Kiekvieną dieną apdovanos net tris laiminguosius!

Vaikų globos savaitės renginiai Tauragės rajone:

Birželio 25 d. 18 val.
Psichologės virtuali paskaita vaikų globos tema „Ar visada globa tai rūpestis kitu, o gal tai savęs auginimas?”.
Tikslas: atkreipti visuomenės dėmesį į globą, jos procesus, problematiką bei paskatinti žmones tapti globėjais ir atverti savo namų duris vaikams, kuriems to labai reikia.
Nuoroda į renginį – https://bbf.lt/ergeS

Birželio 26 d. 16 val.
Akcijos „Pasimatuok sparnus” ekspozicijos atidarymas. Ekspozicijos atidarymas Tauragės Atgimimo aikštėje (prie fontano). Akcija vyks nacionalinę vaikų globos savaitę, ir bus eksponuojama birželio 26 – liepos 8 d. Tauragės Atgimimo aikštėje. Akcijos atidarymo metu Tauragės rajono savivaldybės atstovai ir svečiai sveikins globėjus, ir kalbės vaikų globos tema, skambės Tauragės meno mokyklos auklėtinių repertuaras. Po akcijos atidarymo kviečiame į spektaklį Meno mokykloje.

Vaikų globos savaitės metu kviečiame fotografuotis prie sparnų objekto, viešinant „Vaikai yra vaikai. Tauragės rajonas“ puslapį Facebook platformoje. Taip kampanijos metu kviečiame naudoti grotažymes #pasimatuok sparnus, siekiant kuo didesnės sklaidos ir viešinimo. Nuoroda į renginį – https://bbf.lt/TrymH

Birželio 26 d. 17.30 val.
Tauragės meno mokyklos spektaklis „Laiminga ir normali”. Spektaklis patyčių, netekčių tema. Viešas renginys, spektaklis Tauragės meno mokyklos salėje, po kurio vyks video peržiūra globos tema ir diskusija apie globą, globojamus vaikus bei sėkmės istorijas. Tikslas: atkreipti visuomenės dėmesį į globą, jos procesus, problematiką bei paskatinti žmones tapti globėjais ir atverti savo namų duris vaikams, kuriems to labai reikia. Lauksime Jūsų.
Nuoroda į renginį – https://bbf.lt/jzPXF

Birželio 27 d. 18 val.
Šv. Mišios ir adoracija su malda už globėjus ir globojamus vaikus. Tauragės Švč. Trejybės parapijoje. Tauragės Švč. Trejybės parapijoje bus reiškiama padėka esamiems globėjams už prasmingą veiklą. Taip pat parapija kvies žmones pagalvoti apie vaikų globą savo ar artimųjų šeimose, kvies pasikalbėti su pažįstamais žmonėmis apie vykdomą globėjų vaikams paiešką. Po Šv. Mišių 20 val. vyks adoracija.
Nuoroda į renginį – https://bbf.lt/vbQLi

Birželio 28 d. 18 val.
Filmo „Šeimynėlė” peržiūra vaikų globos tema. Tikslas: atkreipti visuomenės dėmesį į globą, jos procesus, problematiką bei paskatinti žmones tapti globėjais ir atverti savo namų duris vaikams, kuriems to labai reikia.
Nuoroda į renginį – https://bbf.lt/qCDDR

#Globėjųdiena
#Pasimatuoksparnus

Skip to content