Menu Close

Kviečiame teikti prašymus dėl maitinimo socialinėje valgykloje

Kviečiame teikti prašymus dėl maitinimo socialinėje valgykloje

Primename, kad įgyvendinant socialinės valgyklos projektą, Tauragės rajono savivaldybės gyventojams, turintiems mažas pajamas, patekusiems į sunkią materialinę padėtį ir jaučiantiems nepriteklių, yra sudaryta galimybė nemokamai papietauti socialinėje valgykloje darbo dienomis nuo 11.00 iki 13.00 val. adresu Vytauto g. 76B-5, Tauragės mieste (buvusi „Rugilės“ kavinė).

Valgykloje patiekiami karšti pietūs iš „Maisto banko“ turimų maisto produktų. Asmenys ir šeimos gali valgyti socialinėje valgykloje arba jiems priklausančią porciją išsinešti į namus, daugkartinio naudojimo indelyje.

Maisto paruošimą, gamybą ir maitinimą socialinėje valgykloje organizuoja nevyriausybinė organizacija „Maisto bankas“, Tauragės rajono savivaldybės administracija finansuoja patalpų  nuomos ir komunalines išlaidas. Projektas įgyvendinamas vykdant Skurdo ir socialinės atskirties mažinimo programą.

Dėl maitinimo paslaugų skyrimo asmenys turi kreiptis ir pateikti prašymus į Tauragės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių (Respublikos g. 2, Tauragė, 116 kab., informacija teikiama tel. +370 674 78 268).

Dėl paramos maistu Socialinėje valgykloje gali kreiptis ne tik pats asmuo ar šeima, bet ir bendruomenės nariai, globėjai, kiti suinteresuoti asmenys, kurie mato, kad pagalba maistu asmeniui ar šeimai yra reikalinga.

Kokius dokumentus reikia pateikti ir daugiau informacijos, galite rasti čia – https://www.tauragessgc.lt/veiklos-sritys/socialine-parama/#soc-programos

Skip to content