Menu Close

Spalio 2 -7 dienomis Vaiko globos ir priežiūros padalinio jaunimas lankėsi Strasbūre!

Spalio 2 -7 dienomis Vaiko globos ir priežiūros padalinio jaunimas lankėsi Strasbūre!

Pavasarį vykęs Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaigos ir Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro E. Bičkausko organizuotas jubiliejinis vaikų kartingo turnyras Plytinės kartodrome, skirtas  Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti, Tauragės šeimos gerovės centro Vaiko globos ir priežiūros padalinio komandai buvo sėkmingas. Pagal dalyvių skaičių masiškiausiame turnyre per visą jo istoriją buvo iškovota II komandinė vieta ir europarlamentaro J. Oleko dovana – išvyka į Briuselį 7 asmenims.

Taigi spalio 2-7 dienomis dalis Tauragės šeimos gerovės centro Bendruomeninių vaikų globos namų ir Palydimosios šeimynos jaunimo lydimi socialinės darbuotojos R. Gečienės vyko į laimėtą kelionę.

Aplankytas Europos parlamentas, kuris ir buvo pagrindinis kelionės tikslas. Kelionės dalyvius pasitikęs europarlamentaras J. Olekas supažindino su europarlamentarų veikla, darbo specifika ir subtilybėmis! Kelionės metu taip pat pabuvota Dievo Motinos katedroje, Šv.Odilės vienuolyne, garsiajame Colmare, Reikvire-Elzaso krašto vynuogyne! O stulbinančio grožio miestelis ant vandens Vokietijoje –  Bambergas ir Dresdeno architektrūa sužavėjo visus! Dėkojame turnyro organizatoriams ir europarlamentarui J. Olekui už šią nuostabią dovaną!

Turiningai praleistas laikas ir nepamirštami įspūdžiai, nauja patirtis – motyvuoja tolimesnei sėkmei ne tik sporte!

                    

Skip to content