Menu Close

Tauragės šeimos gerovės centre lankėsi seimo nariai

Penktadienį, sausio 21 d., Tauragės šeimos gerovės centre lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo nariai Jonas Gudauskas, Dalia Asanavičiūtė, Mindaugas Lingė ir Arūnas Valinskas.

Dalyvavo centro direktorė Danguolė Račkauskienė ir darbuotojai, Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Tomas Raulinavičius, socialinės paramos skyriaus vedėja Ligita Rimkuvienė, Tauragės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Birutė Sragauskienė. Susitikimą moderavo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas M. Lingė.

Socialinės srities veiklos laukas labai platus, ypač dabar, COVID-19 akivaizdoje, tad pasikalbėti, pasidalinti mintimis ir padiskutuoti tikrai buvo apie ką. Prie kavos puodelio aptarti aktualūs socialinių paslaugų ir paramos, vaiko teisių apsaugos, bedarbystės, užimtumo klausimai, institucinių pokyčių poreikis.

Dėkojame svečiams už galimybę pasidalinti patirtimi, nuveiktais darbais, įgyvendintais projektais ir iniciatyvomis, išsakyti esamas problemas ir poreikius.

Skip to content