Menu Close

Užimtumo tarnybos klientams pristatyta Tauragės šeimos gerovės centro veikla, teikiamos paslaugos ir parama!

Praėjusią savaitę Tauragės šeimos gerovės centro Paramos šeimai skyriaus vyr. atvejo vadybininkė Jolita Vaišvilaitė ir Pagalbos pagyvenusiems ir neįgaliems asmenims skyriaus vedėja Rasa Piečienė lankėsi Užimtumo tarnybos KAD Tauragės skyriuje ir dalyvavo informaciniame susitikime su darbingo amžiaus, neįgaliais asmenimis registruotais Užimtumo tarnyboje.

Nedirbantys asmenys susiduria su daugybe problemų, nedarbas neišvengiamai sukelia socialines pasekmes – pajamų praradimas, nutrūkę socialiniai ryšiai veda į socialinę atskirtį.

Kiekvieno asmens nedarbo priežastys įvairios, tačiau daugumai jų trūksta socialinių įgūdžių ir motyvacijos, dažnai įdarbinimą riboja kelių priežasčių kompleksas, kai kurie asmenys negali dirbti dėl sergančių artimųjų nuolatinės priežiūros.

Būtina užimtumo skatinimą derinti su motyvavimu, socialinių paslaugų ir paramos teikimu.

Tad susitikimo metu dalyviams buvo pristatytos Centro teikiamos socialinės paslaugos, galima parama, centro veikla ir funkcijos. Susitikimo dalyviai supažindinti su paslaugų gavimo, apmokėjimo sąlygomis, gavėjų kategorijomis.

Siekiant didesnės informacijos sklaidos apie Centro teikiamas paslaugas dalyviams išdalinti informaciniai lankstinukai apie paslaugas ir paramą.

Mūsų centras taip pat yra prisijungęs prie Socialinės pagalbos žemėlapio, kuriame teikiama naudinga informacija apie socialinę, teisinę ir psichologinę pagalbą teikiančias organizacijas.

Žemėlapiu naudojasi klientus konsultuojantys Užimtumo tarnybos specialistai, tačiau žemėlapis yra atviras ir kiekvienam savarankiškai ieškančiam tokių paslaugų!

https://soczemelapis.uzt.lt/socialiniai-partneriai?raktazodis=&savivaldybe=50&_token=c7NXWKQwTGGekI6pNboLE7BpDpFAhco7AePpigE1

Skip to content