Menu Close

Vaikų globos savaitė

Tauragės ugdymo įstaigų kurtų #PasimatuokSparnus ekspozicijos atidarymo šventę atidarė Tauragės meno mokyklos ir Edita Bartkienė solistai. Didžiulis Ačiū Tauragės meno mokyklos direktorei Jolantai Kazlauskienei už nuoširdų rūpestį, ir pagalbą organizuojant šį nepaprastai jautrų renginį.
Ir įteiktos padėkos Tauragės ugdymo įstaigoms sukūrusioms šiuos nuostabius sparnus Tauragės „Aušros” progimnazijaiTauragės Šaltinio Progimnazijai , Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijai , Tauragės „Versmės“ Gimnazijai , Tauragės meno mokyklai , Darželiui Žvaigždutė, Skaudvilės ugdymo ir vaiko gerovės centrui.
Sveikinimo žodžius tarė Tauragės rajono savivaldybės vicemerė Andžela Jakienė , mero patarėja Soneta Blankaitė, Tauragės globos ambasadorė Aušrinė Norkienė LR Seimo narė patarėja Aušra Kulikauskienė, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba patarėja Tauragės rajone Elena Jurgilienė, Tauragės šeimos gerovės centro direktorės pavaduotoja socialiniam darbui Jolanta Paulauskytė-Juškienė. Svečiai dėkojo globėjams už jų prasmingą veiklą, už meilę ir atsidavimą vaikams, atjautą ir galimybę vaikams turėti namus. Taip pat kvietė dalintis žinia – kviesti savo pažįstamus ir artimuosius tapti globėjais bei nebijoti pasimatuoti sparnus ir augti kaip asmenybėms.
Didžiuojamės mūsų globos centro globėjais ir budinčiais globotojais, kurie dalijosi asmenine patirtimi, mintimis ir išgyvenimais, lydinčiais juos globos kelyje.
Šią gražią akciją #PasimatuokSparnus vainikavo nuostabus Tauragės meno mokyklos ir vaikų dovanotas spektaklis „Laiminga ir normali“, Šv. Mišios ir adoracija už globėjus ir globojamus vaikus.
Dėkojame už Jūsų skleidžiamą šviesą.
Nei vienas vaikas nėra per didelis ir niekada nėra per vėlu.
Globos savaitės renginiai bus uždaryti visos Lietuvos Globojančių šeimų festivalis Druskininkuose!
Už nuotraukas dėkojame Viliui Aleknai
Skip to content