Menu Close

Slapukų politika

Lankytjas supranta ir sutinka su tuo, kad įstaigos svetainė www.saltinelio.lt renka anniminius duomenis naudodama slapukus.

Kas yra slapukas?

Slapukais (ang. Cookies) vadinami mažitekstiniai dokumentai, turintys unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš internet svetainės į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad inetrneto svetainės administartorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti lankytojo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojos naršyklękiekvieną kartą jam apsilankius svetainėje. Slapukai neleidžia inetrnetos svetainėms įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos, kurią jis galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukai leidžia www.saltinelio.lt automatiškai įsiminti lankytojo internet naršyklės tipą, kai lankytojas lankosi svetainėje.

Kokiu tikslu naudojami slapukai?

Slapukų surinkta informacija leidžia užtikrinti patogesnį naršymą svetainėje, teikti pasiųlymus bei daugiau sužinoti apie mūsų svetainės lankytojų elgesį analizuoti tendencijas ir tobulinti tiek svetainę, tiek ir teikiamas paslaugas. |Įstaiga tai pat naudoja slapukus informacijos srautų analizei, paslaugų, turinio ir reklamos pritaikymui konkretiems tikslams, reklamos veiskmingumo įvertinimui atlikti bei saugumui užtikrinti.

Ar visi slapukai atlieka tą pačią funkciją?

Ne, yra skirting tipų slapukai ir jų panaudojimo būdai. Slapukus galima susikirstyti į kategorijas pagal jų paskirtį, saugojimo laiką ir jų vietą svetainėje.

Interneto svetainėje naudojame šiuos slapukus:

  • Būtinieji slapukai. Šie slapukai užtikrina tinkamą internet svetainės veikimą ir galimybę naudotis svetainėje numatytomis funkcijomis šių slapukų renkamų duomenų tvarkymo pagrindas yra mūsų teisėtas interesas, t.y būtiniji slapukai padeda užtikrinti, kad intereto svetainė veiktų tinkamai.
  • Rinkodariniai slapukai naudojami tam, kad būtų rodoma Jūsų interesus labiau atitinkanti reklama. Šie slapukai gali būti naudojami siekiant įsiminti ką žiūrėjote ar skaitėte svetainėje.

 

Pavadinimas Tiekėjas Paskirtis Saugojimo

terminas

Grupė
-EC-TEST SALTINELIO.LT Naudojmas prisiminti ar lankytojas prie internetinės svetainės jungėsi naudodamas kompiuteriu ar mobiliuoju įrenginiu. Sesija Būtinasis
jStorage Saltinelio.lt Naudojamas saugoti unikaliam lankytojo ID, siekiant, kad internetinė svetainė identifikuotų lankytoją. Nuolat Būtinasis
PHPSESSID Saltinelio.lt Slapukas yra skirtas internet svetainės funkcionalumui realizuoti Sesija Būtinasis
NID Google.com Slapukas skirtas registruoti unikalų lankytojo ID ir yra skirtas tiksliniams skelbimams.      6 mėnesius Rinkodarinis

 

Kaip pakeisti slapukų nustatymus?

Jeigu nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo internet naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti/išjungti juos po vieną. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai hgali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikršinterneto svetainės funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės. Issamesnė informacija pateikta adresu All About Cookes.org arba www.google.com/privacy_ads.html.

Kaip užtikrinamas Jūsų saugumas?

Slapukų surinkti Jūsų asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Bendrojo duomenų apsauos reglamento, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo bei kitų asmens duomenų apsuagą reglamentuojančių teisės aktų nuostatomis. Vadovaudamiesi teisės aktų rekalavimais mes taikome saugumo priemones, kurios užkirstų kelią neteisėtam Jūsųs asmens duomenų atskleidimui bei neteisįtam Jų panaudojimui.

Šeimos gerovės centras “Šaltinėlis”

  1. Poškos g. 26, Tauragė

El. paštas l.baziliauskiene@saltinelio.lt

Su mūsų duomenų apsaugos perigūnu galite susisiekti šiuo el. pašto adresu: i.kotoviene@saltinelio.lt

Skip to content