Menu Close

Gatvės vaikų dienos futbolo turnyras

2018 04 15 dieną Vilniuje vyko „Gatvės vaikų dienos futbolo turnyras“. Turnyrą organizavo Labdaros  ir paramos fondas „Padėk gatvės vaikams“. Fondas siekia atgaivinti futbolo populiarumą ir kad jis būtų prieinamas visiems vaikams. Pagrindinis renginio ir iniciatyvos rėmėjas yra Tartan Army Children Charity (Škotijos futbolo rinktinės paramos fondas vaikams), dalyvavo ir fondo vadovas Derekas Clarkas iš Škotijos, kuris turnyrą oficialiai atidarė grodamas dūdmaišiu Turnyre dalyvavo 60 vaikų iš SOS vaikų kaimo, Tauragės ir Panevėžio vaikų globos namų bei Nemenčinės vaikų ir paauglių socialinio centro.

Renginyje Radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius, Edgaras Jankauskas, Arūnas Valinskas, Mantas Katleris ir Mantas Stonkus tapo žaidžiančiais futbolo treneriais. Juos išsirinko patys vaikų globos namų auklėtiniai. Renginys „Gatvės vaikų dienos futbolo turnyras“ skirtas atkreipti visuomenės dėmesį į nepakankamą mūsų šalies vaikų užimtumą ir tuo pačiu vykdomas vaikų užimtumas skirtas alkoholio, narkotikų vartojimo, nusikalstamumo prevencijai, nes užsiėmę ir turintys gerą trenerių pavyzdį vaikai neieško nuotykių gatvėje, yra laimingesni ir socialiai labiau integruoti.

Turnyre pirmą vietą laimėjo mūsų komanda -Tauragės vaikų globos namai „Šaltinėlis“. Ačiū vaikų treneriui Alvydui Skurdeliui.

„Tikiuosi, šie vaikai ir mūsų futbolą atgaivins ir nuves bent į Europos čempionatą“, – juokavo Arūnas Valinskas.

Skip to content