Menu Close

Pažink pasaulį futbolo aikštelėje

Futbolas – daugiau nei žaidimas ir puiki edukacinė priemonė. 2018 m. birželio 14-16 dienomis Kaune vyko jau tradicija tapęs ir tryliktus metus iš eilės organizuojamas Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos (MaFA) projektas „Pažink pasaulį futbolo aikštėje“.

Šiame projekte dalyvavo ir mūsų įstaigos globotiniai, kurie tris dienas praleido futbolo akademijos manieže. Vaikai atstovo Pasaulio čempionate dalyvaujančioms šalims, dalyvavo talentų vakare, viktorinose. Organizatoriai globotiniams padovanojo futbolo aprangas, kamuolius.  Šis projektas, viena iš neformalių veiklų, skatinančių susipažinti su pasauliu. Globotiniai  ne tik žaidė, bet ir apsilankė Lietuvos zoologijos sode. Vaikus džiugino ir pramogos kino teatre bei ekskursija po Kauno miestą.

Globotiniai visus metus su nekantrumu laukė ir ruošėsi šiam projektui, nes tai puiki galimybė vaikams susirasti naujų draugų, su jais gerai praleisti laiką, ne tik futbolo aikštėje varžantis, tačiau ir būnant visiems kartu

Skip to content